Firmamız


BioGen Medikal, 1997 yılında İstanbul'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. İsmindeki 'Bio' biyoloji, 'Gen' ise genetikten gelmektedir. Şirket Genel Müdürü Havva Erkan'ın sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, Dr. Sanlı Erkan'ın girişimciliği, İsmail Erkan ve dinamik kadrosunun özverili çalışmaları ile BioGen, kısa sürede Türkiye pazarında hakettiği yeri almıştır.

BioGen'in kuruluş amacı, insan sağlığının korunması için gerekli olan teşhis ve araştırma amaçlı ürünleri Türkiye pazarına sunmaktır. BioGen'in devamlı büyümesini sağlayan neden de budur. 

 

BioGen – Patoloji & İmmünhistokimya ekibi olarak Misyonumuz;

  • Operasyon ile çıkarılan kanserli dokunun en hızlı şekilde işlenmesi ve doğru teşhisinin koyulabilmesi için gerekli olan antikor, özel boya, sarf malzeme ve cihazların teminidir. 
  • Bu sayede gerekli olan tedavinin en kısa sürede yapılmasını sağlamak ve yaşam beklentisini uzatmaktır.

BioGen – Patoloji & İmmünhistokimya ekibi olarak Vizyonumuz;

  • Kanser teşhisi alanında öncü olan üretici firmalarımızla işbirliğinin devamı ve geliştirilmesiyle Türkiye pazarına en son yenilikleri getirmek  ve tanıtımını yapmak,
  • Aldığımız eğitimleri Türkiyede görev yapan hekimlere aktararak bilim ve sağlık alanındaki ilerlemelere katkıda bulunmak,
  • İnsan yaşamının korunması ve kaliteli yaşam süresinin uzatılmasıdır.


Bilimsel toplantı, kongreler ve özellikle de araştırma çalışmalarına verilen destek ile BioGen, akademisyenlerimizin takdirini toplamaya devam etmektedir.

BioGen, uluslararası tıp fuarı ve kongrelerde, teşhis ve araştırma alanlarındaki her türlü yeniliği takip etmekte, dünyanın önde gelen üretici firmaları ile her yıl yeni anlaşmalar yaparak ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.

BioGen, sizlerden aldığı takdir, güven ve destek ile kendi alanında emin adımlarla yürümektedir. İlginize teşekkür ederiz...Rüşvet ve yolsuzluk Şirket değerlerimize aykırı olduğu gibi, bunlar yasa dışıdır ve hem çalışanı hem de Şirketi hapis ve itibar zararı da dahil olmak üzere para cezalarına ve adli yargılamalara maruz bırakabilir.

BioGen Medikal Cihazlar Tic. A.Ş. de rüşvete asla izin verilmez. Başkalarını doğrudan veya dolaylı olarak rüşvet veya komisyon teklif ederek, ödeyerek veya alarak ya da etik olmayan, yasa dışı veya dürüstlük ve dürüstlük itibarımıza zararlı olarak kabul edilen başka yollarla etkilemeye çalışmayacağız. Şirket çalışanlarının ve temsilcilerinin etik ilkelerimizi ve itibarımızı riske atacak her türlü fırsatı reddetmesi beklenir. Bazı yasalar yalnızca devlet görevlilerine (yerli ve yabancı) verilen rüşvet için geçerli olmakla birlikte; bu Politika, devlet kurumları dışındaki özel iş ortakları için de geçerlidir.

Bribery and corruption are not only against our Company values; they are illegal and can expose both the employee and the Company to fines and penalties, including imprisonment and reputational damage.

At BioGen Medical Insturments Corporation, bribery is never permitted. We will not seek to influence others, either directly or indirectly, by offering, paying or receiving bribes or kickbacks, or by any other means that is considered unethical, illegal or harmful to our reputation for honesty and integrity. Employees and representatives of the Company are expected to decline any opportunity which would place our ethical principles and reputation at risk. While certain laws apply only to bribes to government officials (domestic and foreign); this Policy applies to non-government business partners as well.