http://site.editinteractive.com/Maternit21plus/images/ABOUT-US_Photo_Corp_Laboratories-section-1_Scientist.png

Especialidades Médicas Myr, firması 25 yıl önce kurulmuş ve tüm bu yıllar boyunce Anatomik Patoloji alanında elektromedikal cihazların geliştirilmesi ve üretimine kendini adamıştır. Firmamız hem yerel hem de uluslararası alanda, beklentilerin çok yüksek olduğu medikal sektörde, güvenilir, rekabetçi ve verimli bir ortak olarak yerini sağlamlaştırmıştır.

Çalışanlarımız, sektörün ihtiyaçları konusunda engin bilgi sahibi olup, pazar beklentilerini, laboratuvar gerekliliklerini ve pratik uygulamalarını analiz edebilir, öneriler sunabilir ve eşsiz cihazları üretebilir.

Firmamızın genel politikası, en üst düzeyde kalite ve güvenilirliği korumak, mükemmel müşteri memnuniyetine ulaşmak ve tüm müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkisi sağlanması üzerine kurulmuştur.

Yeni cihazların geliştirilmesi, kendini bu alana adamış tecrübeli ve profesyonel bir ekip sayesinde mümkün olacaktır. Bugüne kadar kendini kanıtlamış teknolojiye sahip doku takip cihazı, doku gömme cihazı ve lam boyama ünitelerimizi alan birçok labotatuvar fayda sağlamıştır. İhtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz çünkü kendimizi Histoloji alanına adadık.


www.myr.com.es