Thermo Fisher Scientific

Lab Vision, bilim hizmetleri sektöründe lider olan Thermo Fisher Scientific şirketine bağlı bir kuruluştur. Thermo Fisher Scientific müşterilerine analitik araç, ekipman, reaktif ve sarf malzeme, araştırmalar için yazılım ve servis analizi ve teşhis sunarak dünyayı daha sağlıklı daha temiz ve daha güvenilir yapmaları konusunda olanak sağlamaktadır. Yıllık satışı 9 milyar dolardan fazla olan Thermo Fisher Scientific’in, 30.000 çalışanı vardır. Bunun yanı sıra  farmosötik ve bioteknoloji şirketleri hastane ve klinikler, üniversiteler,araştırma enstitüleri ve devlet kurumları gibi yaklaşık 350.000 sadık müşterisi bulunmaktadır.

Lab Vision

Şu anda Thermo Fisher Scientific’e bağlı olan Lab Vision  1990 yılında bioteknolojik üretim amacıyla kendi çalışanları tarafından kurulup 2000 yılında Sybron International bünyesine katılmıştır. Lab Vision California Fremont (USA) da bulunan ileri teknoloji merkezinde hizmet vermektedir. Şirketimiz ileri teknoloji otomasyon ve reaktiflerle müşteri ihtiyaçlarını karşılama üzerinde durmuştur. Sonra 2002 yılında müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için Neomarkers şirketi de Lab Vision bünyesine dahil edildi. Neomarkers 1990 lı yılların başında kanser araştırmaları yapmak amacıyla bilim insanları tarafından kurulmuştu ve 2004 Ağustosunda Lab Vision Fisher Scientific bünyesine dahil oldu.

Lab Vision rakipsiz enstrümantasyonel gelişim sunma yeteneği yeni histoloji reaktifleri üretimi sunulan antikor ürünleri ve beklenenin çok üstünde olan teknik desteği sayesinde klinik ve araştırma sektörünün lideri haline gelmiştir. Patentli ürünümüz olan Lab Vision Autostoiner Otomatik İmmün Histokimya için kullanılmaktadır. Lab Vision mühendisleri bilgisayar yazılımları dahil alanlarıyla ilgili her konuda üst düzey bilgi birikimine sahipler.
Lab Vision  Autostainer Otomatik İmmün Histokimyada müşteriye yönelik bir konsept sunmaktadır.

Lab Vision  ayrıca UltraVision  tespit sistemleri (bir diğer deyişle en yeni nesil immünohistokimya) üretiyor. Bu tespit sistemleri enzim İHK en yeni teknolojiyi sunmakta, Ultravision polimer sistemi yüksek hassasiyet sunduğu gibi Ultravision biotin Streptavidin sistemleri düşük maliyet sunmaktadır. Yüksek kalitede immünolojik ve biyokimyasal ürünlerden üretilen Ultravision ameliyat ile alınan cerrahi numuneler için ideal bir üründür.

NeoMarkers

Neomarkers antikorları biokimyasal uygulamalar ve histokimyasal deneyler için kültür süpernetan (0.2 ml, 0.5 ml ve 1.0 ml), purifiye (0.1 ml, 0.5.ml ve 1 ml) ve kullanıma hazır (1 ml ve 7 ml) formda antikorlar üretmektedir.

Neomarkers antikorları birçok temel araştırma çalışmalarında kullanılmıştır ve istediğiniz yeni araştırmalarda da kullanıma uygundur. Yüksek konsantrasyonda saflaştırılmış antikorlar (1mg/ml), proteinsiz ve/veya sodium-azidsiz formları da mevcuttur. Lab Vision ve Neomarkers firmalarının ikisi de ISO 13485 ve ISO 9001 sertifikalıdır ve tüm dünyada 50 yetkili satıcısı vardır.

 
www.labvision.com