Jackson ImmunoResearch Europe Ltd, 2004 yılında Avrupalı bilim adamları ile üretici firmaları, Immunoloji Araştırma laboratuarları ile buluşturmak amacıyla bir distribütörlük merkezi olarak işe başlamıştır. Şu anda Avusturya, Belçika, Bosna, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lituanya, Lübnan,  Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Slovenya, İsviçre, İsveç, İspanya ve Türkiye’de temsilcilikleri bulunmaktadır.

JIR günlük olarak Amerika’dan Londra - İngiltere’ye sevkiyat yapmaktadır. Bu düzenli gönderiler sayesinde siparişin teslim edilmesi arasındaki süre en aza inmektedir. Bunun yanı sıra JIR-E bünyesindeki çok satılan ürün stoku da teslimat süresini oldukça hızlandırmaktadır. Ürünler en hızlı şekilde Türkiye’deki Yetkili satıcımız BioGen Medikal’den e-posta, faks veya telefon yoluyla temin edilebilir. Bu sayede ürün sorunsuz olarak temin edilebilmekte, gümrük sorunları yaşanmamakta, toplu alımlarda indirim alınabilmekte ve teknik destek sağlanabilmektedir.

Jackson Immuno Research Merkez Laboratuarları, afiniteye göre saflaştırılmış ikincil antikorlar, immunoglobinlerin üretimi ve konjügasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünler öncelikli olarak bitki, hayvan ve biyomedikal konularında çalışmakta olan tüm dünyadan üniversiteler ve enstitüler tarafından tercih edilmektedir.

JIR, 1982 yılında hücre biyolojisi, protein kimyası, mikrobiyoloji ve immünoloji üzerine çalışan bir grup bilim adamı tarafından kuruldu. Hedefimiz diğer bilim insanlarının en yeni, en geniş ve en kaliteli ikincil reaktifleri, kaliteli bir servis desteği ile beraber sunmaktır. Ürünlerimiz sadece bilimsel araştırmalar için olup teşhis ve tanı için birincil antikor veya medikal ürünlerimiz bulunmamaktadır.

Umarız ki bu sitenin içeriği size faydalı olur ve firmamızın ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürettiğimiz reaktiflerin kullanımı konusunda karşılaştığınız sorunlara da cevap bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda ve daha iyi sonuçlar almak amacıyla lütfen Türkiyedeki temsilcimiz BioGen Medikal’e yazmaktan çekinmeyin.

 

www.jireurope.com