http://site.editinteractive.com/Maternit21plus/images/ABOUT-US_Photo_Corp_Laboratories-section-1_Scientist.png

Clontech Laboratuvarları

Clontech Laboratories firması yeni genlerin tespiti, gen regülasyon ve fonksiyonlarının anlaşılması için araştırmacılara kit, reaktif ve hizmetler sunmaktadır. Takara Bio Grubunun bir üyesi olarak, biyoteknoloji yardımı ile insan sağlığının iyileştirilmesine kendini adamıştır. Clontech firmasının misyonu yüksek kalitede, yenilikçi, araç ve hizmetleri geliştirerek keşifleri hızlandırmaktır.

Yenilik

Endüstri lideri olarak yerimizi korumak amacıyla, araştırmacılarımızla bilim insanları arasında çok güçlü bir işbirliği ortamı sağlamaktayız. Araştırmacılarımız alanlarında lider olup çalışmalarının sonuçlarını düzenli olarak Biyoteknoloji, Bilim ve PNAS – Amerikan Ulusal Bilim Akademisi gibi dergilerde yayımlamaktadır. Clontech, 30’dan fazla patent sahibi olup, gen ekspresyon analizi, subselüler lokalizasyon, apoptoz ve sinyal iletimi alanlarında yeni araçlar sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak araştırmacılarımız, PCR’dan maya iki-hibrit sistemlerinde gen ekspresyon profillenmesine kadar endüstri standartlarını belirleyen yayınlara imza atmışlardır.
Bizler aktif olarak yenilikçi endüstri liderleri arasında, araştırma ve ticaret alanlarında ortaklıklar peşinde koşmaktayız. Araştırma ve geliştirme alanındaki çabalarımız sonucunda birçok ödüllü teknolojiyi pazara kazandırdık. Clontech ilk ticari antikor mikro array sistemini geliştirmiş, bu sayede kullanıcılara yüzlerce hücresel proteini tek bir deneyde inceleme fırsatı veren özgün bir araç sunmuştur. Bizler ayrıca florasan proteinler, apoptoz tespit sistemleri, cDNA arrayleri, tet-regüle gen ekspresyon sistemleri ve retroviral ekspresyon sistemlerinde yüzlerce Ar&Ge ödülü aldık.


Kalite

Clontech, müşterilerimizin kalite beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlamakta ve karşılamaktadır. Sürekli kalite gelişimi için geniş kalite güvence programını yerleştirdik ve ISO 9001:2008 gerekliliklerini tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağladık. Sürekli kalite iyileştirmesi her bir çalışanımızın sorumluluğu olup yaptığımız her işte kalite ön plandadır. ISO 9001:2008 sertifikamızı görmek için buraya tıklayınız.


Servis

Servis alanında verdiğimiz hizmetler müşterilerimize verdiğimiz değeri yansıtmaktadır. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız firmamızın tüm seviyeleri ile ilişki halinde olup en üst düzey hizmet ve memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. Teknik servis destek ekibimiz genel olarak doktoralı bilim adamlarında oluşmakta ve birçoğunun doktora sonrası tecrübesi bulunmaktadır. Sipariş verilmesinden teknik desteğe kadar, müşteri isteklerinin karşılanmasında endüstri standartlarını sağlamakta ve üzerine çıkmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak özel ürün, servis ve ambalajları sunmaktayız. Özetle, ilişkide olduğumuz her bir noktayı müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için değerlendirmekteyiz.


www.clontech.com