Acris Antibodies GmbH:

 

Acrıs Gmbh 1998 yılında Alman Diognastic Product Corp alt grubu olarak Los Angeles (ABD)de kurulmuştur. Acris, DPC Bierman araştırma ürünlerinin pazarlama görevini üstlenmiştir. 1999 ile 2003 yılları arasında Acris Gmbh giderek daha çok antikor araştırmalarına yoğunlaşmıştır.

İlk ürün kataloğunu 1999 da yayınlayan Acris her yıl antikor çeşidini yüzlerce arttırmış ve 2003 yılına gelindiğindeyse bu sayı 16.000`i bulmuştur. İlk yıllarda Amerika ve İngiltere`de üretilen antikorları Alman pazarına sunan firmamız 2001 yılı itibariyle birçok ürünü DPC etkisiyle tüm dünya pazarına sunmaya başlanmıştır.

2002 yılı itibariyle tüm antikorların %50 si DPC etkisiyle şatışa çevrilmiş ve Acris Gmbh ABD, İngiltere ve bazı Asya ülkelerinde distribütörlükler vererek bayilik ağını kurmaya başlamıştır.

2003 yılı itibariyle Acris GmbH tamamen bağımsız bir şirket haline gelerek DPC Gmbh`den tüm ürünleri ve müşterileri devralmıştır. Misyonunu daha iyi temsil etmesi amacıyla ismini de Acris Antibodies Gmbh olarak değiştirmiştir. Lojistik ve müşteri ilişkileri servislerini Herforda taşımış ve bütün DPC ürünleri Acris Antibodies etiketi altında satılmaya başlanmıştır.

Acris Antibodies olarak görevimiz araştırmacılara yüksek kalitede araştırma ürünleri sunmaktır. En baştan itibaren en büyük idealimiz araştırmacıların karşılaştığı sorun olan “Araştırmamda Hangi Ürün veya Antikoru kullanırsam en iyi sonucu alırım?” sorusuna çözüm bulmaktır.
Bu amaçla iki temel yaklaşımımız vardır: İlk olarak mümkün olduğunca fazla sayıda ve yüksek kalitede antikor toplamaya çalışmaktayız. Sonra bunları bir katalogda ve bir Bilgi Bankasında bir araya getirmek istemekteyiz. Tabii ki her uygulama için her çeşit antikoru henüz sağlayamamaktayız. Araştırmacılar bilgi bankamıza girdiklerinde çok fazla sayıdaki ürün arasından istediğini bulmakta zorlanabilir. Bu konuda yardımcı olmak amacıyla “Antikor bulma Servisi”ni oluşturduk. Yani araştırmacılar bizim yetkili satıcımız BioGen Medikal’e ihtiyacı olan antikoru ve yapmak istediği çalışmayı bildirirse, biz de en kısa sürede kendisine uygun antikorların listesini iletmekteyiz.

Son yıllarda birçok yeni ürün eklenmiş ve katalogumuzdaki ürün sayısı 160.000’i aşmıştır. Distribütör ağımız birçok gelişmiş Uzakdoğu ülkesini, Kuzey Amerika ve Avrupa’yı kapsamaktadır. Son 2 yılda Acris Antibodies Almanya’nın en hızlı büyüyen antikor sağlayıcısı olmuştur. Kendi bünyemizde ürettiğimiz antikor sayısını arttırarak diğer üreticilerden bağımsız olmayı ve bu sayede hızlı ürün teminini amaçlamaktayız.

 

www.acris-antibodies.com