Pazarlama & Satış Sorumluları (İstanbul)
Referans: P&S_34

                                                               

Genel Firma Bilgisi: Avrupa ve Amerikada üretilen Patoloji, Sitoloji, Moleküler Biyoloji ve Jinekoloji - Tüp Bebek ürünlerinin, laboratuar sarf malzemeleri ve Tıbbi Cihazların 1997’den beri ithalatını yapan bir aile şirketiyiz. 2010 yılı sonunda Tekstilkent Koza Plaza`ya taşındık ve şirket içi alt yapımızı tamamladık. Yeni aldığımız yabancı firma temsilcilikleriyle de kurumsallaşma ve yeni bir büyüme sürecine girdik.

Sektör Bilgisi: Konumuz araştırma ve sağlık sektörü, esas müşterilerimiz de sağlık çalışanlarıdır. Bu nedenle öğrenmeye istekli, insan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi iş arkadaşları aramaktayız.

Görev tanımı: Bu pozisyonda çalışacak elemanlara yukarıda bahsedilen tıbbi ürün ve cihazların, tüm Türkiye’de PAZARLAMA ve SATIŞ görevi verilecektir. 

Yabancı Dil Bilgisi: Temsilciliğini aldığımız firmaların ürünleri Avrupa ve Amerika kaynaklı olduğundan dolayı bu ürünlerin özelliklerini öğrenebilmek için okuduğunu anlayacak ve anlatacak düzeyde İNGİLİZCE bilgisi şarttır. Ürün bilgi dosyaları, sunumlar ve videolar tamamen İNGİLİZCE olup, adayın bu dosyaları kendi kendine çalışarak öğrenmesi gerekecektir. Belli bir temel oluştuktan sonra Yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere gönderilecektir.

Bilgisayar Bilgisi: Üretici firmaların ürün bilgilerine internet üzerinden ulaşılmakta, yazışmalar internet üzerinden yapılmakta ve şirket içi bilgi paylaşımı yine bilgisayar ile olmaktadır. Bu sebeple adayın MS OFFICE (Word, Excel ve Outlook) uygulamalarına hâkim olması gereklidir. 

Seyahat Engeli: Temsilciliği alınan ürünlerin tanıtımı başta İstanbul olmak üzere TÜM TÜRKİYE`de yapılacağından dolayı adayın seyahate engeli olmamalıdır.

Trafik Tecrübesi: Ürün tanıtımlarının daha hızlı ve etkili olabilmesi için şirket araçları kullanılacağından dolayı özellikle İstanbul içi trafikte araç kullanma tecrübesinin olması tercih sebebi olacaktır. 

İkamet Adresi: Şirket merkezi İstanbul Tekstilkent Koza Plaza / Esenlerdedir. Başvuracak adayların kesinlikle İSTANBUL AVRUPA yakasında ikamet etmeleri gerekmektedir. İşyerine yakın ikamet eden adaylar tercih edilecektir. 

Askerlik Şartı: Yurtiçi ve Yurtdışı eğitimler olacağından dolayı erkek adayların ASKERLİK GÖREVLERİNİ TAMAMLAMIŞ OLMALARI gereklidir. 

İngilizce ve bilgisayar bilgisi yetersiz, askerliğini yapmamış, seyahate engeli olan ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvurmaması özellikle rica olunur.

  • Tercihen lisans seviyesinde Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi veya Veteriner Hekimlik bölümlerinden mezun,
  • Konusuyla ilgili bir metni okuyup, anlatabilecek düzeyde İngilizce bilen,
  • MS Office uygulamalarına hâkim (Word, Excel ve Outlook)
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi,
  • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, 
  • Ekip çalışmasına yatkın, özverili, öğrenmeye istekli, 

bay - bayan iş arkadaşları arıyoruz.

Başvuru için tıklayın